Wiza zaplecza PL. Canada visa online – co trzeba wiedzieć?


Wycieczka do Kanady może okazać się wspaniałą przygodą, jednak mieć na uwadze trzeba, iż podróżując samolotem trzeba właściwie się do niej przygotować. W pierwszej kolejności trzeba złożyć wniosek Canada visa online.

Po co potrzebna jest tak naprawdę eTA Canada?


Elektroniczna visa canada utworzona została zwłaszcza po to, by osoby podróżujące do Kanady posiadały 100% pewności, że na granicy nie będą posiadać żadnych znaczniejszych przeszkód. Pamiętać trzeba zawsze o tym, że eTA Canada nigdy nie daje zapewnienia, że będziemy mogli przekroczyć granicę Kanady. Każdy podróżny musi przygotować się na wywiad z urzędnikiem emigracyjnym.

W jaki sposób można zdobyć eTA Canada?

Komfortowym rozwiązaniem jest naturalnie złożenie wniosku online. Mogą tego dokonać wszyscy którzy, posiadają dostęp do internetu i mogą wykonać płatności przez Internet. Canada visa online łączy się z wpłatą aplikacyjną.

Jakie zapytania znajdują się we wniosku?

Jeżeli mowa o samych pytaniach to dotyczą one podstawowych danych osobowych: imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, płeć, narodowość, numer paszportu i jego ważność itp. We wniosku trzeba ustalić również z jaką sumą finansową planuje się wjechać do Kanady. W sieci można wyszukać internetowe informatory, dzięki któremu zapewne każdy będzie w stanie wypisać wniosek, również bez znajomości języka angielskiego. Uzupełnienie wniosku musi zająć około 15-20 minut.

Jak długo oczekuje się na e-wizę?


Przy wypisywaniu wniosku należy podać oczywiście swój mail, na który po kilku minutach przyjdzie informacja o pomyślnym potwierdzeniu eTA.

W poniektórych sprawach wymagane jest natomiast uzupełniające sprawdzenie, wtenczas na maila zostanie przekazana wiadomość, iż konkretny wniosek potrzebuje uzupełniającej kontroli, dlatego na reakcję należy zaczekać 1-3 dni. Należałoby wspomnieć również i o tym, iż eTA jest automatycznie integrowana z paszportem, dlatego też nie należy go drukować.

Inni oglądali także:
Canadian eta.