Elektroniczna wiza do Kenii, czyli metoda na wyjazd bez zbędnych formalności.

Wakacje w Kenii są od niedawna coraz to bardziej wzięte. Ten afrykański kierunek zachęca przyjeżdżających piękną pogodą oraz sezonem, trwającym praktycznie przez cały rok, z tajemniczymi plażami i szansą koegzystowania z dziką naturą. Zgodnie z obligatoryjnymi regułami, żądana jest wiza elektroniczna, którą muszą kupić zarówno wyjeżdżający, jak i jednostki przemieszczające się w interesach. Z obowiązku wizowego zwolnione są jedynie dzieci poniżej poziomu 16-go roku życia, które wjeżdżają do Kenii pod opieką opiekunów.

Aby osiągnąć wizę, nie jest wymagane dopełniać żadnych spraw formalnych!

W dzisiejszych czasach aby uzyskać wizę, w żadnym razie nie jest wymagane aby sterczeć w kolejce czy też uganiać się po urzędach. Wszystkie formalności jest możliwe by załatwić w domu, paroma kliknięciami myszką. Jest to nadzwyczaj użyteczne dla zabieganych osób, które planują wyjazd i nie posiadają czasu na wielką biurokrację. Wiza jest realna do uzyskania na lotnisku, jednak co jeżeli zapomnimy ze sobą jakiegoś dokumentu tudzież nie będzie nam ona wydana?

Wniosek wizowy do Kenii jest możliwe złożyć bardzo prosto poprzez sieć. By mieć pełne przekonanie właściwego wnioskowania o poświadczenie, wskazane jest skorzystać z filii pośrednictwa wizowego, która zajmie się stworzeniem wizy w łatwy i szybki sposób. Przy pomocy pośrednictwa można wyrobić obojętnie jaki typ wizy, w zależności od oczekiwanej długości bycia na terenie Kenii.

Jakim sposobem można aplikować o elektroniczną wizę?

Wniosek powiązany z wizą do Kenii wykonuje się drogą internetową. Do wniosku w którym trzeba naznaczyć wariant wizy o jaką wnioskujemy, powinno się dorzucić skan paszportu – winien być on aktualny przez minimum 180 dni od powrotnej daty z Kenii. Niezbędny będzie też skan kolorowy zdjęcia w formacie paszportowym, lotnicza rezerwacja bądź hotelowa. Zrealizowanie wizy nigdy nie sprzęga się z wielkimi cenami – pod obserwację jest brana cena pośrednika i dodatkowo opłata konsularna, która jest zależna od rodzaju wizy. Dzięki drodze elektronicznej kategorycznie unikamy jednakże załatwiania formalności, a samo złożenie wniosku zajmuje nie dłużej aniżeli kilkanaście minut. Typowy okres przygotowywania elektronicznej wizy to jedynie 2 dni robocze.

Czytaj również:

visa kenya